آموزش سئو و وبلاگ نویسی خرفه ای

نگاه من به دنیای مجازی ، و آموخته هایم از اینترنت

از شروع وبلاگ نویسی تا به امروز ، پنج مطلب برتر این دو ماه

جمعه 25 اردیبهشت 1394 ساعت 18:20

شروع وبلاگ نویسی من برای خواندن وبلاگ آقای میرزائی بود و همچنین هست اما میدانید کمی جلوتر برویم ، الگو گرفتن ایرادی ندارد اما از این پس دوست دارم خودم را الگوی خود قرار دهم ، شاید کمی سخت باشد ، اما جمله معروفی است که میگوید : کار نشد نداره! پس همه کار ها یک روز عملی میشوند چه زود چه دیر پس سعی کنیم هر چه زود تر به آن برسیم ، هم چنین در پیرامون این نوشته آقای میرزائی و طبق همیشه نبودن ایده برای ایجاد پست جدید مجبور به تولید این پست شدم که اصلا هم عیب ندارد و یکی از بهترین کار ها از نظر سئو است ، اینکه لینک داخلی بدهیم و سعی کنیم این کار را تا به حدی درست انجام دهیم ، در ادامه پست با من باشید تا با پست های پر بازدید و محبوب این دو ماه آشنا شویم و به آن ها نگاهی کوچک بندازیم . . . 

معمولا اولین مطلب یک وبلاگ بیشترین محبوبیت و بازدید را به خود اختصاص میدهد که بلاگ من هم از این قاعده مستثنا نبود و این اتفاق هم برای وبلاگ من افتاد ، به جرات میتونم بگم زمانی که این پست رو مینوشتم یکی از بهترین لحظات عمرم بود و اون موقع لذت وبلاگ نویسی رو حس کردم .
میدانم که این بازی شما رو هم به خود گرفته و معتاد این بازی شده اید ، اما باید بدانید این بازی و عوامل دیگر من را از صد به صفر کشیده اند و خوشبختانه با اراده قوی دارم این عوامل و این بازی رو ترک میکنم و به درس هایم میرسم .
شاید مفید ترین پستم این پست باشه ، البته چند پست دیگه هم به اندازه کافی مفید و موثر بودند ، اما این مطلب رو از تمام مطالبی که در وبلاگ انتشار دادم ، بیشتر دوست دارم .
ایده نوشتن این پست را در اتاق تفکر بدست آوردم ، شاید کمی خنده دار باشد اما همین پست میتواند به خیلی ها کمک کند ، البته میدانم کیفیت محتواییِ وبلاگستان رو به بهبود هست اما هنوزم افرادی هستند که دارند به وبلاگ نویسی ضرر میزنند و من این پست رو از روی عصبانیت نوشتم ، هر چند لحن نوشتاریم کمی مهربان بود .
این پست مانند دیگر نوشته ها نبود و این نوشتهِ بود که دید من رو نسبت به وبلاگ نویسی عوض کرد و توانستم در وبلاگ نویسی و سئو جهشی بزرگ کنم .

این هم پنج پست برتر این دو ماه ، اما در این چند پست جای مطالب هایی چون " عنکبوت گوگل وبسایت شما را چگونه میبیند؟ " و " رتوش عکس ، با افکار خلاقانه یک دانشجو " خالی بود اما نوشته های بالا بهتر بودند و من این دو را جدا میبینم و  واقعا در این دو ماه از فعالیت خودم راضی هستم  و میدانم هر چقدر کم اما در حد کوچکی به وبلاگستان کمک کردم ، باید این را هم متذکر شم که در این دو ماه بیشتر از 200 نفر از وبلاگم بازدید کردند که عدد کمی نیست و میتوان گفت یک خبر عجیب است!

در آخر میخواهم از همه شما تشکر کنم که به وبلاگم سر میزنند و مخصوصا از چندی عزیزان که واقعا به من لطف کردند و تمام مطالب را خوانده اند . 
پیروز باشید و سربلند!
نظرات (2)
یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 ساعت 18:18
انشالله وبلاگ نویس موفقی بشی
شنبه 26 اردیبهشت 1394 ساعت 07:34
سلام
اینم ایده خیلی خوبیه ها!
که 5 مطلب برتر دو ماه وبلاگ نویسی رو گفتی
موفق باشی
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.